Kristina Jansson oljemålning

228511

JANSSON, Kristina (född 1946): Duvor i fönster, signerad och daterad Kristina Jansson -86, olja på duk, 45x55 cm

Ändringar/tillägg
Kristina Jansson (född 1946)

Konst, Måleri

Fack 4

Kristina Jansson oljemålning

Budhistorik (44 bud)
1137462
7 600
1137468
7 400
1137462
7 200
1137467
7 000
1137462
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.