Spelbord 1800-talets andra hälft

228508

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt och mahogny, dekor av blomsterslinga i relief, senare inredd spelplan i filt, diverse spelmarker medföljer, höjd 77, 87x42 cm

Fanérslitage

Rum 12

Budhistorik (10 bud)
1136455
1132719
750
1136453
700
1132719
650
1136450
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.