Vitrinskåp 1900-talets andra hälft

228507

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i idegran, lös hyllplan i glas, höjd 154, 94x33 cm

Smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
1136856
1 700
1133875
1 600
1128604
1128604
1126431

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.