Flaska 1800-tal

228505

FLASKA, grön glasmassa,1800-tal, höjd 25,5 cm

Repor

Glas

Monter 3

Flaska 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1132352
500
1133937
450
1132352
1129127
1124775

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.