Stol 1800-tal

228501

BARNSTOL, 1800-tal, allmoge, monterad med plugg av trä, bemålad, höjd ca 62, sitthöjd ca 32 cm

Slitage, smärre färgavskav, något renoverad med enstaka spikar

Allmoge, Diverse, Möbler

Rum 4

Stol 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1135534
500
1135602
450
1135534

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.