Sven X-et Erixson blandteknik

228495

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Möte vid ringmuren, signerad och daterad Sven Erixson-53, blandteknik, 40x32 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Sven X-et Erixson blandteknik

Budhistorik (3 bud)

1136535
5 000
1130204
1128907

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.