Bålskål jugend

228489

BÅLSKÅL, nysilver och glas, jugend, GAB, 1900-talets början, glasinsats med slipad dekor, höjd 37 cm

Slitage

Diverse

Rum 14

Bålskål jugend

Budhistorik (22 bud)
1136680
1136679
1136678
1 900
1136677
1 800
1136675
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.