Ulf Wahlberg litografi

228488

WAHLBERG, Ulf (1938-2014): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78, 36/310, färglitografi, 50x69 cm

Fack 3

Ulf Wahlberg litografi
Budhistorik (22 bud)
1136593
1 900
1136587
1 800
1136582
1 700
1136581
1 600
1136580

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.