Philip von Schantz litografi

228487

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Urnor, signerad och daterad -87, numrerad 76/140 färglitografi, 36x48 cm

Fack 4

Philip von Schantz litografi
Budhistorik (14 bud)
1136306
2 600
1136266
2 400
1136305
2 400
1136266
1125788

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.