Hendrick Savry oljemålning

228486

SAVRY, Hendrick (1823-1907): Kor i landskap, signerad, olja på duk, 50x81 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hendrick Savry oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1135959
10 000
1135950
8 600
1130983
6 000
1128622
1128621

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.