Eva Zettervall färglitografi

228485

ZETTERVALL, Eva (född 1941): Figurkomposition, signerad Eva Zettervall, 3/200, färglitografi, 74x54 cm

Fack 6

Eva Zettervall färglitografi

Budhistorik (4 bud)

1135780
450
1124817
1134819
1124817

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.