Peter Dahl litografier

228484

DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurkompositioner, signerade Peter Dahl, EA, litografier, vardera 24x38 cm

Fack 15

Peter Dahl litografier

Budhistorik (12 bud)
1131359
1126921
950
1131203
900
1126921
850
1126689

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.