Trähäst 1900-talets början

228481

HÄST, 1900-talets början, målat trä, platta med hjul saknas, total höjd 57 cm

Smärre skador och lagningar, man och öra saknas

Leksaker

Rum 10

Trähäst 1900-talets början

Budhistorik (26 bud)
1136352
1136357
1136352
1 900
1136350
1 800
1136345
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.