R H Hall oljemålning

228477

HALL, RH (verksam 1875-1902): Skotskt landskap, signerad, olja på duk, 40x60 cm

Krackelerad

Konst, Måleri

Rum 7

R H Hall oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1136398
4 600
1136406
4 400
1136398
4 200
1136405
1136398
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.