Sverker Broström oljemålning

228476

BROSTRÖM, Sverker (1938-1997): Utan titel, stämpelsignerad Sverker, olja på duk, 92x73 cm

Dukhål och tryckskador

Konst, Måleri

Fack 6

Sverker Broström oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1136154
2 800
1129722
2 600
1136151
2 600
1129722
2 400
1129574

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.