Harald Lindberg litografi

228468

LINDBERG, Harald (1904-1976): Socitetsbron, Norrtälje, signerad Harald Lindberg, provtryck, färglitografi, 31x43 cm

Gulnader, fläckar

Fack 15

Harald Lindberg litografi

Budhistorik (2 bud)

1136276
1133776

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.