Lars Pirak akvarell

228466

PIRAK, Lars (1932-2008): Kåsa, signerad Lars Pirak, akvarell, 15x22 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (9 bud)
1134111
1134027
1134027
950
1133710
900
1133710

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.