Charles Sjöholm olja

228464

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Kajbild med båtar, Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 23x32 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (23 bud)
1134815
4 200
1134480
1134480
3 800
1134534
3 600
1134480
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.