Charles Sjöholm olja

228462

SJÖHOLM, Charles (född 1933): T-Banan, Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på pannå, 21x26 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (24 bud)
1134773
2 600
1133476
2 400
1131951
1133475
1131951

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.