Charles Sjöholm olja

228460

SJÖHOLM, Charles (född 1933): "Djurgårdsfärjan", Stockholm, signerad C Sjöholm, olja på duk, 21x26 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 14

Charles Sjöholm olja

Budhistorik (14 bud)
1135337
2 400
1135340
2 400
1135337
1135332
1135330
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.