Skrivbordsuppsats

228458

SKRIVBORDSUPPSATS, 1900-talets början, jugend, förnicklad, höjd ca 6-16, längd 7-32,5 cm

Kuverthållare med skada/lagning

Diverse

Monter 4

Skrivbordsuppsats

Budhistorik (10 bud)
1136607
1 600
1135842
1135842
1 400
1134712
1 300
1130962

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.