Stolar nyrokoko

228452

STOLAR, 6 st, 1800-tal, nyrokoko, skuren dekor i betsad björk

Smärre slitage

Rum 10

Stolar nyrokoko

Budhistorik (17 bud)
1136550
1 900
1136548
1 800
1136541
1 700
1136539
1 600
1136532

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.