Palle Nielsen linoleumsnitt

228451

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (2) Stadsmotiv med figurer, monogramsignerade och daterade PN -58, linoleumsnitt, vardera ca 17,5x24 cm

Gulnade

Fack 18

Palle Nielsen linoleumsnitt

Budhistorik (11 bud)
1136167
950
1136158
900
1136158
700
1132083
650
1129229
600

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.