Golvlampa

228450

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, empirestil, mässing, 3 ljusarmar, höjd ca 165 cm

Slitage, bucklor/märken

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (8 bud)
1131384
750
1136004
700
1131384
650
1135984
600
1131384
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.