Karmstolar 1800-tal

228449

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil

Slitage, renoverade, armlän med sprickor

Rum 10

Karmstolar 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1136361
1136358
1 400
1136264
1 300
1136044
1136036

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.