Oidentifierad konstnär oljemålning

228448

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bergslandskap med sjö, olja på pannå, ca 19x26 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
1136634
1134898
750
1136631
750
1134898
700
1136630
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.