Theodore Hines oljemålning

228447

HINES, Theodore (verksam 1876-1889): "Loch Katrine", signerad Theo Hines, olja på duk, ca 46x81 cm

Duklagningar, retuscher, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 11

Theodore Hines oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1135740
1 600
1134880
1134331
1134262
900
1133952

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.