Bord 1800-talets andra hälft

228437

BORD, med låda, 1800-talets andra hälft, bemålat, låda i sargen, höjd 71, 86x64 cm

Låda och skiva med skador, benställning med slitage

Rum 10

Bord 1800-talets andra hälft

Budhistorik (12 bud)
1136308
950
1135192
900
1135192
1135601
750
1135192
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.