Skrivbord 1800-tal

228428

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skiva delvis klädd i rött läder, lådor i sargerna, svarvade ben, höjd 75, 157x95 cm

Hjultrissor saknas, smärre ytskador

Rum 5

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1135680
3 400
1135633
3 200
1135639
1135633
2 800
1135580
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.