Bord England

228427

BORD, England, Regency, fanérat i mahogny, på godronnerad pelarfot, lådor i sargen, fotavslut med avslut i form av lejontassar i mässing, höjd 73, 128x80 cm

Lagningar, hjultrissor saknas, smärre ytskador, bordsskivan ngt blekt, ngt lös pelarfot

Rum 10

Bord England

Budhistorik (3 bud)

1136495
1136435
1131000

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.