Klaffbord 1800-tal

228426

KLAFFBORD, med låda i sargen, England, 1800-tal, mahogny med intarsia, höjd 63 cm, 86x45 cm, total bredd 91 cm

Senare beslag, smärre ytskador

Rum 10

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1136497
450
1136482
1135652
1134507

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.