Marika Lang oljemålning

228415

LANG, Marika (Född 1961): Skärgårdsdans, signerad, olja på duk, 161x140 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Marika Lang oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1136237
13 000
1130086
12 500
1136234
12 000
1130086
11 500
1136232
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.