Gafflar silver 1800-tal

228388

GAFFLAR, 5+1 st, silver, gammal fransk, varav 5 av Anders Petter Lundqvist (1823-1866) 1853, vikt ca 360 g

slitage

Silver

Monter 3

Gafflar silver 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1136239
1 400
1136245
1 300
1136239
1132614
1125060

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.