F J Romberg oljemålning

228387

ROMBERG, F J (1800-tal): Man med pojke vid bäck i skogen, olja på duk, ca 79x53 cm

Duklagning, ramskador

Konst, Måleri

Rum 14

F J Romberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1135799
5 200
1134844
5 000
1134844
4 800
1134235
1127058
3 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.