Appliquer 1900-talets början

228376

APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus vardera, 1900-talets början, förgylld brons, dekor i form pilar, vardera höjd 52 cm

Smärre lagningar, bristningar

Belysning, Diverse

Monter 3

Appliquer 1900-talets början

Budhistorik (16 bud)
1136354
5 600
1135970
5 400
1136351
5 400
1135970
5 200
1135617
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.