Takarmatur 1800-tal

228373

BORDSLAMPA, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, total höjd 79 cm

Omarbetad, senare el

Belysning, Bordslampor, Diverse

Rum 1

Takarmatur 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1135925
7 000
1135922
6 600
1133642
6 000
1131704
5 400
1127415
5 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.