Ljusstakar 1800-tal

228372

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, dekor av akantusblad, höjd 28,5 cm

Belysning, Ljusstakar, Diverse

Monter 5

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1135960
5 200
1132338
5 000
1129558
1129486
2 800
1129395

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.