Tema Alfred Helberger oljemålning

228371

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): "Berteschgaden", osignerad, utförd enligt påskrift 1935, olja på papp, 59x68 cm;

Rispor

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (13 bud)
1141053
5 200
1141020
5 000
1141020
3 800
1140666
3 600
1140614
3 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.