Appliquer 1800-tal

228370

APPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 30 cm

Renoverade (tidigare borrade för el)

Belysning, Diverse

Monter 4

Appliquer 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
1136418
10 000
1136177
9 800
1136177
8 800
1135720
8 600
1136040
8 400

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.