Nordenskiöld oljemålning

228366

NORDENSKIÖLD, M (1900-tal): "Sommar", signerad och daterad M Nordenskiöld -96, olja på duk, 88x115 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Nordenskiöld oljemålning

Budhistorik (47 bud)
1134482
9 200
1132607
9 000
1132607
8 800
1132165
8 600
1132165
8 200

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.