Vägghylla allmoge

228364

VÄGGHYLLA, 1800-tal, allmoge, bemålad, längd 157x48 cm

Slitage, sprickor, delvis senare hängare

Möbler, Allmoge

Rum 10

Vägghylla allmoge

Budhistorik (14 bud)
1135089
1135083
1135088
1135083
950
1135056
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.