Konsolbord 1800-tal

228362

KONSOLBORD, 1800-talets slut, låda i sargen, beslag i mässing, höjd 75, 76x41 cm

Senare bemålad

Rum 5

Konsolbord 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1126455
3 200
1125277
1125277
2 800
1126450
2 600
1125277
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.