Tema Alfred Helberger oljemålning

228357

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Vinterlandskap, monogramsignerad, olja på duk, 59x74 cm;

Ändringar/tillägg
Nr 10

Konst, Måleri

Rum 10

Budhistorik (66 bud)
1141155
30 000
1141154
29 000
1141154
26 000
1141153
25 000
1141140
24 000

Slutpris SEK:
30 000
2 862 EUR, 3 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.