Serietidningar

228352

SERIETIDNINGAR, 15 st., 1950-tal, bestående av: Fantomen nr 6,12,25-1951, nr 19/1953, nr 11/1954 , nr 8/1956. Tarzan nr 6, 19/1954, Läderlappen nr8/1951, Tom Mix nr 4/1956, Stålmannen nr10/1952, nr 14/1956. Min Melodi nr 16, 21/1956, Walt Disney´s serier nr 8/1956

Diverse skador

Leksaker, Böcker/Kartor

Monter 2

Serietidningar
Budhistorik (4 bud)

1134296
450
1135111
1134296
1130653

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.