Skulptur

228347

SKULPTUR, brons, signerad, Osa Scherdin, stämplad, höjd ca ca 14 cm

Konst, Skulptur

Monter 1

Skulptur

Budhistorik (4 bud)

1130323
1129309
950
1129308
550
1123037

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.