Tema Alfred Helberger olja

228344

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Dam med blommig klänning, monogram (del av signatur), olja på duk, 58x48 cm;

Veck, skador

Ändringar/tillägg
Nr 38

Konst, Måleri

Rum 6

Tema Alfred Helberger olja

Budhistorik (37 bud)
1140685
12 500
1140686
12 000
1140685
11 000
1140679
10 500
1140684
10 000

Slutpris SEK:
12 500
1 193 EUR, 1 341 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.