Stig Claesson (Slas) färglitografi

228340

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Kungsgatan, signerad och numrerad 55/150, färglitografi, ca 40x51 cm

Fack 4

Budhistorik (9 bud)
1126470
1 300
1132568
1126470
1123282
1123282
850

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.