Harald Wiberg oljemålning

228339

WIBERG, Harald (1908-1986): Skogshare, signerad och daterad 1939, olja på pannå, ca 33x40 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Harald Wiberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1134596
1 900
1132634
1 800
1133815
1 700
1132634
1 600
1128512

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.