Bricka Ryssland

228336

SERVERINGSBRICKA, 1900-talets början, Ryssland, bemålad motiv av blomster, längd ca 68 cm

Slitage, smärre buckla

Diverse

Rum 5

Bricka Ryssland

Budhistorik (3 bud)

1134894
1130765
1125626

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.