Gustaf Cederström oljemålning

228334

CEDERSTRÖM, Gustaf (1845-1933): Sittande flicka på stranden, signerad och daterad G. Cederström -92, olja på duk, 72x46 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Gustaf Cederström oljemålning

Budhistorik (35 bud)
1137728
10 000
1137722
9 800
1135033
9 600
1135032
9 400
1135031
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.